Quantcast

Jepet magazinë me qera në Durrës, Qera

€ 750,00
  • 1
Reference Number
RF573733
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Durresit
State Level 2
Durrës
Address
Durres
Contact
0696092993
Additional information
Title
Jepet magazinë me qera në Durrës
Property Type
Magazine
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Çmimi m/2
€ 2,00
Lot Size
500 m
Lot Size
500 m
Condition
E Re
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet magazinë me qera në Durrës
Magazina ka akses të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore dhe ndodhet 7 min larg nga porti I Durrësit.
Magazina ka një sipërfaqe prej 500 m2, dhe ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri 4-katësh, I pajisur me ashensor.
Eshte ë organizuar në një ambient të madh I cili mund të ndahet sipas dëshirës, dy tualete dhe një ballkon I madh rreth e përqark objektit.
Është i shfrytëzueshem dhe oborri për parkimin e mjeteve të ndryshme dhe ka kamera sigurie.
Është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme, si fasoneri etj.
Ka ndricim të bollshëm dhe natyral dhe një lartësi 4.5 m.
Cmimi 750 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/3041/jepet-magazin%C3%AB-me-qera-n%C3%AB-durr%C3%ABs?type=To%20rent
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 182 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Durres, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind