Quantcast

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.NIKOLLA JORGA, Qera

Lek 50.000,00
 • 1
Reference Number
RF172860
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
MYSLYM SHYRI, TIRANE
Contact
0697022840
Additional information
Title
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.NIKOLLA JORGA
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
40 m
Lot Size
40 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ambienti është funksional prej shum vitesh, ndodhet në zonën e Myslym Shyrit dhe jepet me qira për vetëm 50.000 lekë/muaj. Ka klientel të përditshme pasi ndodhet pranë disa institucioneve. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎ 069 702 2840
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 106 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, MYSLYM SHYRI, TIRANE, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind