qeera| Ambjjent komercial 210 m2, 1500 euro, Qera

€ 1.500,00
 • 2
Reference Number
RF206076
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
ish-Ekspozita
Contact
0699197957
Additional information
Title
qeera| Ambjjent komercial 210 m2, 1500 euro
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
210 m
Lot Size
210 m
Condition
E Perdorur
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
2
Garage
No
Plan
4
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2009
Elevator
Yes
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qera |ambjent komercial 210 m2 , 1500 euro tek Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane me fasade ne rruge kryesore ne nje pallati te ri. Eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si zyra, loboratore, klinika mjekesore, call center etj. Ne funksion te ambjentit eshte dhe nje ashensor personal dhe dy tualete.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 46 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, ish-Ekspozita, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind