Quantcast

Qera| Ambjent komercial 125 m2 , 1000 euro, Qera

€ 1.000,00
 • 1
Reference Number
RF799061
Location
State
Albania
Address
Rr. e Durresit
Contact
0698770322
Additional information
Title
Qera| Ambjent komercial 125 m2 , 1000 euro
Property Type
Dyqan
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
125 m
Lot Size
125 m
Condition
E Perdorur
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Qera| Ambjent komercial 125 m2 , 1000 euro tek rruga e Durresit. Dyqani ndodhet ne buze te rruges. Aktualisht perdoret si Bar Kafe. I pershtatshem per cdo lloj biznesi dhe aktiviteti.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 247 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. e Durresit, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind