Quantcast

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 100 m²

€ 60.000,00
Reference Number
RF199631
Location
State
Albania
Address
Rruga Rober Shvarc
Contact
355662567777
Additional information
Title
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 100 m²
Property Type
Shtepi
Tipi
1+1
Çmimi m/2
€ 600,00
Lot Size
100 m
Lot Size
100 ft
Condition
E Re
Garage
No
Plan
3
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/.../tirane/id0103
Zona/Rruga : Rruga Robert Shvarc

Adresa: Rruga Robert Shvarc, prane Supermarket Aldi.
Apartamenti eshte i organizuar: 1+1+ballkon me siperfaqe te bollshme dhe mundesi per tu bere 2+1
Vendodhja: Mbi qendren Kristal.
Ballkoni eshte i paijisur me tende.
Apartamenti eshte me hipoteke
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2889 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Rober Shvarc) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind