Quantcast

Apartament per biznes shitje te Libri Universitar

€ 180.000,00
 • 1
Reference Number
RF196821
Location
State
Albania
Address
Rruga Ibrahim Rugova
Contact
0673333381
Additional information
Title
Apartament per biznes shitje te Libri Universitar
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Lot Size
64.7 m
Lot Size
64.7 m
Condition
E Perdorur
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Apartamenti gjendet ne rrugen kryesore Ibrahim Rugova ne Tirane.
Shtrihet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter, me siperfaqe te brendshme 64.7 m2. Aktualisht banesa eshte e ndare ne dy dhoma gjumi, sallon + kuzhine dhe banjo.
Prona eshte e pershtatshme per qellime biznesi, sikurse shume apartamente te tjera ne kete zone. Lehtesisht e adoptueshme ne zyre, qender estetike, studio, noteri, etj. Dy prej dhomave kane dritare nga rruga kryesore e Bllokut, me mundesi te shkelqyera reklamimi. Info: Jona real estate 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1254 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Ibrahim Rugova) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind