SHITET AKTIVITETI I KOMPLETUAR

€ 475.000,00
 • 145 ft
Reference Number
RF141384
Location
State
Albania
Address
PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES NE VIJE TE PARE
Additional information
Title
SHITET AKTIVITETI I KOMPLETUAR
Property Type
Resort
Tipi
5+1
Lot Size
145 ft
Lot Size
145 ft
Condition
E Perdorur
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
AKTIVITETI SHITET I KOMPLETUAR DUKE PERFSHIRE PJESEN E SHEZLONEVE .PJESA E BREGDETIT I SHFRYTEZUESHEM PER LOKALIN.136 M2 ME HIPOTEK DHE 146 M2 ME SHFRYTZIM TE LEJES SE BASHKISE.
ME HIPOTEK.PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES NE VIJE TE PARE.ME PAMJE MAHNITESE. 475 000 EURO.I DISKUTUESHEM.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5802 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES NE VIJE TE PARE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind