Quantcast

SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE, Biznes

€ 150.000,00
 • 1980 m
Reference Number
RF144281
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Fierit
State Level 2
Lushnje
Address
18 TETOR ,LUSHNJE
Contact
0697022839
Title
SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN 18 TETORI ,LUSHNJE
Lloji Tokës
Biznes
Lot Size
1980 m
Additional information
Description
Okazion jepet me qira tokë truall në autosdradën Lushnje – Tiran.Sipërfaqja totale 1980 m²
e përshtatshme për biznese të ndryshme.
Prona ka dokumente te rregullta.Çmimi i kërkuar për qira 500€/Muaj.
Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni në nr ..069 702 2839
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 67 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, 18 TETOR ,LUSHNJE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind