Quantcast

SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE, Agrare

€ 275.000,00
 • 13764 m
Reference Number
RF633775
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Fierit
State Level 2
Lushnje
Address
Saver
Contact
0697032244
Title
SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 20,00
Lot Size
13764 m
Additional information
Description
Shitet tokë are në Savër, lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 13764 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. Shitet me çmimin prej 20 €/m². Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 75 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Saver) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind