Quantcast

Shitet toke me certifikate pronesie, sip. 1200 m2., Biznes

€ 150.000,00
 • 1200 m
Reference Number
RF209528
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Autostrada Tirane-Durres km2, "Rruga Pavarsia"
Contact
0692516165
Title
Shitet toke me certifikate pronesie, sip. 1200 m2.
Lloji Tokës
Biznes
Lot Size
1200 m
Additional information
Description
Shitet toke me certifikate pronesie, me siperfaqe 1200 m2, dimensione 30 m me 40 m, e rrethuar e gjitha me mur te larte 2.6 m, porte hyrese gjatesi 6.2 m. Brenda prones eshte e perfshire edhe nje dhome me siperfaqe 30 m2 (5m me 6m), nje depo dhe tualet, secila prej tyre e lidhur me sheshpushimin ne porten kryesore nepermjet rrugicave te shtruara me beton. Eshte investuar edhe per hapjen e nje pusi uji me thellesi 42m per te patur uje te bollshem gjate gjithe vitit si dhe jane te perfunduara instalimet elektrike. Adresa autostrada Tirane-Durres km 2 prane kompanise Vodafone, perballe me Delta Home, 50 m distance me rrugen dytesore. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Vlera e prones 150'000 Euro.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 73 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Autostrada Tirane-Durres km2, "Rruga Pavarsia") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind