Tirane, shes truall 3.000 m², ne Berxull, Biznes

€ 300.000,00
 • 3000 m
Reference Number
RF168313
Location
State
Albania
Address
Rruga e Rinasit Berxull
Title
Tirane, shes truall 3.000 m², ne Berxull
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 100,00
Lot Size
3000 m
Additional information
Description
Shitet toke ne rrugen e Rinasit e pershtatshme per investim komercial si p.sh karburant, hotel dhe objekte te tjera sherbimesh. Toka ka nje shtrirje te gjere prej 145m ne rruge, gje qe e ben kete prone shume te vecante ne llojin e saj.


Tel. : 042451094
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7069 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Rinasit Berxull) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind