Quantcast

Toke shitje Borsh, Sarande

€ 52.500,00
 • 700 m
Reference Number
RF185454
Location
State
Albania
Address
rruga e Plazhit
Contact
0673333381
Title
Toke shitje Borsh, Sarande
Çmimi m/2
€ 75,00
Lot Size
700 m
Additional information
Description
Toka gjendet 250 metra larg vijes bregdetare dhe ne buze te rruges se plazhit.
Siperfaqja prej 700 m2 eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Plazhi i Borshit eshte mjaft i njohur ne bregdetin jugor te Shqiperise, si nje zone e qete dhe shume e pershtatshme per pushime familjare.
Vitet e fundit zona eshte e zhvilluar me ndertime ne hoteleri dhe vizituar nga pushuesit e huaj. Cmimi: 75 eur/m2 Info: agjensi imobiliare Jona 06733 33381


 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2130 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga e Plazhit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind