Quantcast

Apartament per pushime ne Himare!!, Bulevardi kryesore, Himare

Reference Number
RF486016
Location
State
Albania
Address
Bulevardi kryesore, Himare
Contact
0698647668
Additional information
Title
Apartament per pushime ne Himare!!
Kategoria
Pushimi
Garage
No
Elevator
No
Description
Apartament per pushimet tuaja verore, ne Bulevardin Kryesor, ne Himare.
Apartamenti ka 2 dhoma me krevat cift dhe tek, te pajisura me kondicioner, frigorifer dhe tv. Ka nje verande te madhe, me nje pamje fanatastike nga deti.
Kapaciteti i apartamentit eshte deri ne 8 persona.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5284 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Bulevardi kryesore, Himare) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind