Quantcast

TOKE E KATEGORISE TRUALL PER BIZNES, Biznes

Lek 5.500.000,00
 • 1250 m
Reference Number
RF475429
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Buze rruges nacionale; aty ku ndan Elbasani me Librazhdin
Contato
0689014553
Titolo
TOKE E KATEGORISE TRUALL PER BIZNES
Lloji Tokës
Biznes
Square Feet
1250 m
Additional information
Descrizione
SHITET - TOKE PER BIZNES BUZE RRUGES NACIONALE ELBASAN-LIBRAZHD. TOKA KA NJE SIPERFAQE PREJ 1250 M² DHE NJE POZICION IDEAL PER ZHVILLIMIN E NJE AKTIVITETI TREGETAR CFAREDO. NE TE MUND TE REALIZOHET CDO LLOJ NDERTIMI PASI I ESHTE NDERRUAR KATEGORIA E TOKES (nga bujqesore ne toke per ndertim). CMIMI TEPER I ARSYESHEM DHE I DISKUTUESHEM. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. vod. club 068 90 14 553
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3460 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Buze rruges nacionale; aty ku ndan Elbasani me Librazhdin) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda