Quantcast

Jeni në kërkim të zyrës suaj me kosto minimale?

Reference Number
RF149201
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Titolo
Jeni në kërkim të zyrës suaj me kosto minimale?
Contato
0697398232
Additional information
Descrizione
Jeni në kërkim të një zyre?
Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj?
Tirana Office Hub ju ofron zyrat më të përshtatshme (me qera ditore, sezonale dhe afatgjatë) në një vendndodhje ideale. Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët, si dhe të gjitha shërbimet e tjera të garantuara.


Të përfshira: Internet, 24/7 akses në hapësirë, çelësa të dedikuar, mobilim dhe dekorime të tjera, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara.


Po pse te vish tek Tirana OfficeHub?
Për të gjitha shërbimet e zyrës që të nevojiten nuk ke më pagesa faturash të shumta dhe të shpëndara. Tashmë merr zyrën e dedikuar ose postin e punës dhe nuk të duhet të mendosh për asnjë pagese tjetër përveçse një tarife fikse mujore.

Na kontaktoni në: 0697398232
Email: [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 478 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda