Quantcast

Jeni në kërkim të zyrës suaj me kosto minimale?

RF149201
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Jeni në kërkim të zyrës suaj me kosto minimale?
0697398232
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Jeni në kërkim të një zyre?
Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj?
Tirana Office Hub ju ofron zyrat më të përshtatshme (me qera ditore, sezonale dhe afatgjatë) në një vendndodhje ideale. Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët, si dhe të gjitha shërbimet e tjera të garantuara.


Të përfshira: Internet, 24/7 akses në hapësirë, çelësa të dedikuar, mobilim dhe dekorime të tjera, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara.


Po pse te vish tek Tirana OfficeHub?
Për të gjitha shërbimet e zyrës që të nevojiten nuk ke më pagesa faturash të shumta dhe të shpëndara. Tashmë merr zyrën e dedikuar ose postin e punës dhe nuk të duhet të mendosh për asnjë pagese tjetër përveçse një tarife fikse mujore.

Na kontaktoni në: 0697398232
Email: [email protected]
  • : 0
  • : 0
 • 479 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση