Quantcast

Apartament 1+1 ne Bllok tek Juvenilja 350 Euro!, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 170 m
Numri References
RF168743
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Bllok
Kontakt
0695562905
Titulli
Apartament 1+1 ne Bllok tek Juvenilja 350 Euro!
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 m
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok prane restorant Juvenilja. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, totalisht i ristrukturuar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmimi eshte okazion per zonen e bllokut! Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, 1 soxhorno, kuzhine dhe tualet. Per nje vizite ne prone kontakto Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 404 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Bllok, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto