Quantcast

1+1 42m2 me hipoteke ne Astir 33000 euro i diskutu, Shitje

€ 33.000,00
 • 42 m
Numri References
RF548618
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir
Kontakt
0695562905
Titulli
1+1 42m2 me hipoteke ne Astir 33000 euro i diskutu
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
42 m
Siperfaqa totale
42 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 42m2 me hipoteke ne Astir 33000 euro i diskutueshem! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor prane hotel Rolandit ne fillim te Astirit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ambient gatimi, nje tualet dhe nje dhome gjumi. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor, ka orientim shume te mire lindje, dhe ndricim natyral. Cmimi eshte i diskutueshem! Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 139 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto