Quantcast

1+1, 67 m2, 54000 euro, me hipoteke,ne Astir! , Shitje

€ 54.000,00
 • 167 m
Numri References
RF123976
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astiri
Kontakt
0695562905
Titulli
1+1, 67 m2, 54000 euro, me hipoteke,ne Astir!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
67 m
Siperfaqa totale
67 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet| Apartament i arreduar 1+1, 67 m2, 54000 euro, me hipoteke,ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme, te qete dhe shume familjare. Orientimi esht jug-perendim. Eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 ballkon dhe nje tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ideale per investim per tu lene me qera. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 169 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astiri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto