Quantcast

2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 53000 Euro! , Shitje

€ 53.000,00
 • 178 m
Numri References
RF191861
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Pediatria
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 53000 Euro!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
78 m
Siperfaqa totale
78 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 78m2 te Pediatria 53000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekistues afer gjimnazit Cajupi. Ka nje hapesire prej 78m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 140 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Pediatria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto