Quantcast

Apartament 2+1, 101 m2 , 79000euro te 5 maji , Shitje

€ 79.000,00
 • 2101 m
Numri References
RF113927
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
5 maji
Kontakt
0697879563
Titulli
Apartament 2+1, 101 m2 , 79000euro te 5 maji
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
101 m
Siperfaqa totale
101 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2020
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
hitet | apartament 2+1, 101 m2, 79000 euro, tek 5 Maji! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi Jug. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte i sapondertuar me punime shume cilesore. Tel: 0697879563
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 321 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, 5 maji ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto