Quantcast

Apartament 2+1 60m2 Insitut, Shitje

€ 35.000,00
 • 160 m
Numri References
RF150649
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Institut
Kontakt
0697518286
Titulli
Apartament 2+1 60m2 Insitut
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet 1+1,60m2,35000 euro,i mobiluar ne Insitut!Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri,me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet prane rruges dhe ne zone me te gjitha facilitetet e nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Pallati eshte i ri dhe eshte ne proces legalizimi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 112 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Institut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto