Apartament 2+1, te Hygea, Shitje, Tirana

€ 65.000
 • 130 m
Numri References
RF118231
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
te Hygea
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartament 2+1, te Hygea
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
8
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Objekti ndodhet pranë spitalit Hygeia, pallati blu. Apartamenti përbëhet nga sallon i bollshëm, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Sipërfaqa e madhe të lejon mundesi konvertimi në 3+1. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i orientuar drejt jug-perëndimit.

Për ta vizituar na kontaktoni!
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 186 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, te Hygea) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto