Quantcast

Apartament 3+1,120m2, 93000 euro prane Globe, Shitje

€ 93.000,00
 • 2120 m
Numri References
RF178137
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Qendra Globe
Kontakt
0699197957
Titulli
Apartament 3+1,120m2, 93000 euro prane Globe
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2006
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet| Apartament 3+1,120m2, 93000 euro prane qendres Globe! Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, ne nje zone mjaft te qete banimi ne katin e trete te nje pallati 6 katesh ,me parking te garantuar e te rrethuar. Punimet jane te nje cilesie shume te mire dhe eshte pjeserisht e mobiluar. Te dyja tualetet jane me dritare si dhe ka dy ballkone ku njeri eshte mjaft i madh. Dokumentat e shtepise jane te rregullta. Orientimi eshte veri-jug
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 359 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qendra Globe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto