Quantcast

Apartament 3+1, 80 m2, 80500 eur Tek Ali Demi, Shitje

€ 80.500,00
 • 180 m
Numri References
RF123402
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Ali Demi
Kontakt
0699197957
Titulli
Apartament 3+1, 80 m2, 80500 eur Tek Ali Demi
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet| Apartament 3+1, 80 m2 me cmim 80500 eur te Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne zonen Ali Demit prane Azilit te Pleqve. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues me tulla silikate. Ka nje planimetri te rregullt me drejtim jug-lindje. Ndricimi eshte i bollshem duke u nisur nga pozicioni i shtepise. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Banjoja pervec rikonstruksionit ka dhe vaske si dhe nje ballkon te madh. Dyert jane prej druri te reja dhe dritaret jane me duralumin cilesor. Ndodhet afer me sherbimet e transporit urban. Shitet per arsye emigracioni!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 568 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto