Quantcast

QERA ambient biznesi ne Astir 300 Euro!, Qera

€ 300,00
 • 160 m
Numri References
RF159413
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir
Kontakt
0695562905
Titulli
QERA ambient biznesi ne Astir 300 Euro!
Prona ne
Qera
Siperfaqa
160 m
Siperfaqa totale
160 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Kati
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera ambient biznesi ne Astir 160m2 300 Euro! Jepet me qera ambient biznesi ne Astir 160m2 300 Euro, ambienti mund te perdoret per zyra, kopesht, call center dhe veprimtari te tjera. Ka funksionuar per nje periudhe dhe si call center. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 415 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto