Quantcast

Shitet | Ap 2+1 , sip 1`13 m2 , 700 eu m2 , ASTIR, Shitje

€ 79.000,00
 • 79000 m
Numri References
RF151637
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir
Kontakt
0699197957
Titulli
Shitet | Ap 2+1 , sip 1`13 m2 , 700 eu m2 , ASTIR
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700,00
Siperfaqa
79000 m
Siperfaqa totale
113 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
5
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2014
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1 , 113 m2 , 700 euro m2 ne Astir me hipoteke . Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe eshte i organizuar me koridor shperndares . Eshte ne nje pallat te viteve te fundit. I organizuar ne dy dhoma gjumi te medha si dhe nje soxhiorno me nje hapesire te bollshme ka dhe dy banjo . Punimet jane cilesore. Ka nje ballkon te madh i cili ldhet me te dy dhomat e gjumit. Orientimi eshte jug-lindje, pallati eshte i mireadministruar . Kontaktoni me - 0699197957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 247 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto