Shitet apartament 1+1, i mobiluar, Shitje, Tirana

€ 50.000
 • 67 m
Numri References
RF187659
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.3
Adresa
Tek Profarma prane markates
Kontakt
0684030636
Titulli
Shitet apartament 1+1, i mobiluar
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
67 m
Siperfaqa totale
67 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament ne katin e dyte Dhome+ Kuzhine+Aneks+Ballkon+Banjo me siperfaqe 67.31 m2.
Apartamenti ndodhet tek Profarma, prane markates se fruta-perimeve
Cmimi fillestar eshte 50.000 Euro i negociueshem.
Nr i kontaktit 0684030636
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 571 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.3, Tek Profarma prane markates) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto