Quantcast

Shitet| Apartament 2+1, 85m2, 83000 euro, , Shitje

€ 83.000,00
 • 185 m
Numri References
RF756097
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Kavajes
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet| Apartament 2+1, 85m2, 83000 euro,
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
85 m
Siperfaqa totale
85 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet| Apartament 2+1, 85m2, 83000 euro, me hipoteke, prane qendres Globe! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar per banim e cila ofron qetesi, akses ne rruget kryesore si dhe garanton shume facilitete per jeten e perditshme. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i pajisur me kamera sigurie dhe ka vend parkimi. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet i arreduar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 227 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto