Quantcast

Shitet2+1,95m2 ,88000euro,me Hipoteke,Rr Elbasanit, Shitje

€ 88.000,00
 • 195 m
Numri References
RF889789
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Elbasanit
Kontakt
0694441217
Titulli
Shitet2+1,95m2 ,88000euro,me Hipoteke,Rr Elbasanit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 , sip 94.4 m2 ,88000 euro, me hipoteke prane fakulteti Ekonomik. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallat te ri 10 katesh,me ashensor, dhe punime te nje cilesie shume te mire. Ka nje strukture ndertimore me korridor shperndares , dy dhoma gjumi , sallon te madh + kuzhine dhe tualeti eshte me dritare.Pllakat ,hidrosanitaret dhe dyert jane lene per arsye per ti zgjedhur vet klientet sipas preferencave dhe nga cmimi total behet ulja e punimeve prej 3000 euro. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara,larg zhurmave dhe ndotjeve atmosferike.Pallati ka punime cilesore si sistem kapote e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izolim akustik nje pamje shume te bukur dhe orientimi eshte jug-lindje. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 60 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto