Apartament me qira prane stadiumit Dinamo , Qera

€ 450,00
 • 170 m
Numri References
RF156257
Pershkrimi
Titulli
Apartament me qira prane stadiumit Dinamo
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
75 m
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
1955
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament ndollet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane perball stadiumit Dinamo ,buze rruges dhe ne katin e dyte ,i sapo rikostruktuar totalisht dhe jepet me qira per perdorim zyre o studio..Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma nje guzhine nje banjo dhe koridor te gjere.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 634 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto