Quantcast

Dyqan me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, Qera

Lek 35.000,00
 • 1
Numri References
RF107809
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Mine Peza
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Dyqan me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
46 m
Siperfaqa totale
46 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Dyqane gjendet ne brendesi te lagjes, shume prane rruges Mine Peza dhe rruges se Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 46 m2.
Ne brendesi do te gjeni dhe nje tualet.
Dyqani eshte i pajisur me dere te blinduar, qepen, si dhe dritare per reklamim.
Ambjenti eshte shume i pershtatshem per zyre, agjensi, studio, parukeri, etj.

Cmimi: 35’000 leke/muaj neto
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1492 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Mine Peza, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto