Dyqan me qera prane Ministrise se Shendetsise, Qera

€ 250,00 / Në muaj
 • 30 m
Numri References
RF786033
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
blv bajram curri
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Dyqan me qera prane Ministrise se Shendetsise
Lloji prones
Dyqan
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
30 m
Siperfaqa totale
30 m
Gjendja
E mobiluar
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Dyqani ndodhet ne bulevardin Bajram Curri, prane Ministrise se Shendetsise ne Tirane.
Ambjenti shtrihet ne katin perdhe dhe buze rruges kryesore.
Ka fasade xhami qe i ofron mundesi te shkelqyera reklamimi dhe eshte ne nje zone me dyqane dhe biznese te shumta.
Eshte i pajisur me kondicinoner dhe pjeserisht i shtruar me parket.
Ofrohet i mobiluar, perfshire ketu pasqyrat, raftet e madje dhe manekinet e butikut.

[map]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 549 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , blv bajram curri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto