Quantcast

Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro, Qera

€ 600,00
 • 1
Numri References
RF242915
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Myslym Shyri
Kontakt
0693741078
Pershkrimi
Titulli
Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro
Lloji prones
Zyra
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro tek Myslym Shyri! Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Gjithashtu ka dhe nje garazh me vlere 50 euro. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per zyra avokatie, noteri, agjensi turistike, etj. Eshte i organizuar ne dy ambiente dhe recepsioni. Per nej vizit ne prone kontaktoni Aniten : 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 287 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Myslym Shyri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto