Quantcast

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NE, Qera

€ 450,00
  • 1
Numri References
RF191001
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Kontakt
0697032244
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NE
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Çmimi m/2
€ 1,00
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
430 m
Gjendja
E Re
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje.
Ambienti ka sipërfaqe 430.52 m² dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme.
Ka lokacion të favorshëm buzë rrugës Shëtitorja e Stadiumit.
Jepet me qira me çmimin prej 450 €/Muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: 069 703 2244
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 32 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

    Nuk ka prona per tu krahasuar
    The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
    Shkruaj Raportin Tend
    Loading...
    Are you sure you want to cancel your report?
    Anëtaresohu
    Përdoruesi
    Fjalëkalimi
    Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto