Quantcast

Ne Bllok jepet me qera ambjent biznesi

€ 4.200,00
Numri References
RF106942
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
ne BLLOK
Kontakt
0694273672
Pershkrimi
Titulli
Ne Bllok jepet me qera ambjent biznesi
Lloji prones
Ambient Biznesi
Siperfaqa
220 m
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ne bllok ,ne nje nder rruget me te preferuara jepet me qera ambjent dy kate 220 m/2 fasade 10 m buze rruge kend mjaft i pershtatshem per banka dhe biznese te tjera. Cmimi 4200 euro ne muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1438 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , ne BLLOK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto