Quantcast

Qera ambient biznesi 65m2 tek Rruga e Barrikadave, Qera

€ 500,00
 • 1
Numri References
RF131483
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Barrikadave
Kontakt
0695562905
Pershkrimi
Titulli
Qera ambient biznesi 65m2 tek Rruga e Barrikadave
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera ambient biznesi 65m2 tek Rruga e Barrikadave 500 Euro! Ambienti ka nje hapesire prej 65m2 dhe eshte ideal per tu perdorur per klinike, qendra kursesh, zyra konsulence, butik rrobash, estetike etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 44 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Barrikadave, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto