Vile 3 kateshe me qera tek Ministria Jashtme, Qera

€ 2.000,00 / Në muaj
 • 4300 m
Numri References
RF714025
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Tefta tashko
Kontakt
0684029999
Pershkrimi
Titulli
Vile 3 kateshe me qera tek Ministria Jashtme
Lloji prones
Villa
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
4+2
Siperfaqa
300 m
Siperfaqa totale
350 m
Gjendja
E Perdorur
Tualete
4
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
JEPET VILE ME QIRA
Adresa: Rruga Tefta Tashko (aty ku bashkohet rruga Tefta Tashko me
Rrugën Vllazen Huta
Banesa: Nr. 61
Kati përdhes: Hyrje per ne banese, dyqan me magazine 24 meter katror.
Banjo. Sahat elektrik me vete
Bar Kafe 57 metra katrore. Mund te kthehet ne çfarëdo
lloj destinacioni, banjo. Ky objekt mund te lidhet me
shtëpinë nga brenda. Eshte me dy hyrje (dalje) lindje-
perëndim. Sahat elekjtrik me vete
Kati dyte: Koridor, banjo, dhome 5,5 me 5 meter, dhome 7,3 me 4
Metër.
Kati i trete Koridor, banjo dhome me 5 me 5.5 meter, dhome 3x4 m,
Si dhe dhome te dyte 3x4 meter.
Sahat elektrik te përbashkët kati i dyte me te tretin
Kati i dyte dhe i trete kane 6 ballkone
Taraca 105 meter katror.
Uje: Nga rrjeti dhe me depozite qe plotëson nevojat 24 ore
Destinacioni: Klinike dhe laborator dentar, zyra juridike, dege banke,
Zyra arkitekture
Cmimi: Bisede direkte me pronarin pasi te eksplorohet vila nga i
Interesuari.
Kontakt 0684029999
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3538 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Tefta tashko, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto