Shitet toke per vila:Liqeni Thatë:3 dylim , Banimi

€ 120.000,00
 • 3000 m
Numri References
RF404621
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Liqeni i Thatë
Kontakt
0697603399
Titulli
Shitet toke per vila:Liqeni Thatë:3 dylim
Lloji Tokës
Banimi
Çmimi m/2
€ 120,00
Siperfaqa
3000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Toke tek Liqeni i Thate! Siperfaqe e shitshme eshte ne baze te kerkeses se klientit, nga 1000 - 3000 m2. Cmimi i Tokes eshte 120 €/m2, i diskutueshem.Toka ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara te Tiranes.Per me teper informacion kontaktoni : +355 69 760 33 99
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 3
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 106 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Liqeni i Thatë ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto