Quantcast

Ambient per Dyqan 35 m2 per 1200 eu/m2

Numri References
RF837970
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Hasan Vogli
Titulli
Ambient per Dyqan 35 m2 per 1200 eu/m2
Kontakt
0682097678
Pershkrimi
Pershkrimi
Euro-3D ka nisur punimet ne zonen e Selites. Godine banimi dhe sherbimi. 5 dhe 6 kate banimi,2 kate parkim nen toke.Rezervo ne themel duke perfituar cmimet me konkurruese ne treg.
Per me shume info 068 209 7678
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 886 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Hasan Vogli) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto