Quantcast

Shtepi pushim me qera per familjar , Darzeze e re , 65 m

Numri References
RF195998
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Fier
Adresa
Darzeze e re
Kontakt
0694710420
Pershkrimi
Titulli
Shtepi pushim me qera per familjar
Kategoria
Pushimi
Dhoma
2
Tualete
1
Siperfaqa totale
65 m
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Kati
1
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepen hyrje me qera ditore dhe javore ne bregedetin e Darezezes se re ne Fier
Hyrjet jane totalisht te mobiluara.
Hyrjet jane te vecanta
Cdo hyrje ka banje edhe guzhin gatimi
Hyrja nr1 ka 2 dhoma gjumi, banje, guzhin dhe dhom ndenjie dhe eshte ideale per 4 deri 6 persona
Hyrja nr2 ka 1 dhome gjumi, banje, guzhin dhe dhome ndenjie, ballkon te madhe
Hyrjet kane gjitashtu edhe kopesht I shtruar me bar edhe peme
Ka edhe barbecu per te pjekur cfare te deshironi.
Eshte ideale pere familjare.
Cemimet variojne nga 20mije leke deri ne 40 mije leke nata
Plazhi eshte gati 500 metra large nga fshati gati 15 minuta ne kembe dhe gati 2min me makine
Per me shume informacione ju lutemi na kontaktoni ne 0694710420
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1432 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Fier, Darzeze e re ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto