Quantcast

Toke shitje Gjipe, Vlore

€ 210.000,00
 • 7000 μ
RF854333
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Gjipe
0673333381
Τίτλος
Toke shitje Gjipe, Vlore
€ 30,00
Τετραγωνικά μέτρα
7000 μ
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Toka gjendet ne nje nga plazhet me te bukur te Rivieres Jugore te Shqiperise.
Me siperfaqe 7000 m2 shtrihet ne vijen e dyte te bregdetit te Gjipes, rreth 300 m larg. Ky plazh njihet mjaft mire per bukurine e detit dhe ajrit te paster te pyjeve te zones. Toka mund te sherbeje si per ndertimin e nje rsorti turistik ashtu edhe per investime strategjike te sezonit veror. Cmimi: 30 eur/m2 Informacion: Jona real estate 06733 33381


  • : 0
  • : 0
 • 1881 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση