Quantcast

Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA, Qera

€ 350,00 / Month
 • 2130 m
Reference Number
RF819116
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Liqeni i Thate
Contact
0694098578
Title
Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
130 m
Lot Size
130 m
Year Built
2017
Toilets
2
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
Yes
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet në një pallat me punime cilësore, në një zonë të qetë, shumë pranë Liqenit Artificial.
Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt me hapësira dhe sipërfaqe të bollshme,
Sipërfaqet e brendshme organizohen në një korridor të madh hyrës, zona living, ngrënies dhe gatimit gërshetohen bukur dhe plotësohen edhe nga aksesi në një ballkon me pamje nga Perëndimi. Zona e natës përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet personal, dhoma e femijëve dhe një tualet me dritare.
Apartamenti ka mobilim të ri.
Parkim i lire poshtë pallatit.

Na kontaktoni për një vivitë në pronë: 0694098578
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 214 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Liqeni i Thate, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind