Quantcast

Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 2130 m
Numri References
RF819116
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Liqeni i Thate
Kontakt
0694098578
Titulli
Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Viti ndertimit
2017
Tualete
2
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në një pallat me punime cilësore, në një zonë të qetë, shumë pranë Liqenit Artificial.
Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt me hapësira dhe sipërfaqe të bollshme,
Sipërfaqet e brendshme organizohen në një korridor të madh hyrës, zona living, ngrënies dhe gatimit gërshetohen bukur dhe plotësohen edhe nga aksesi në një ballkon me pamje nga Perëndimi. Zona e natës përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet personal, dhoma e femijëve dhe një tualet me dritare.
Apartamenti ka mobilim të ri.
Parkim i lire poshtë pallatit.

Na kontaktoni për një vivitë në pronë: 0694098578
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 157 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Liqeni i Thate, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto