JEPET ME QERA MAGAZINA, Tirana

Reference Number
RF403923
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Vaqarr
Contact
0695477774
Title
JEPET ME QERA MAGAZINA
Property Type
Magazine
Lot Size
1000 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Description
Jepet me qera kapanon me sip.1000m2 dhe 7.5m e larte,eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.adresa: Vaqarr-Tirane (perpara ures se Beshirit).Ne rrugen kryesore
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3433 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Vaqarr) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind