Quantcast

Vile me qera, rr. "3 Vellezerit Kondi"

€ 2.500,00
 • 125 m
Reference Number
RF951250
Location
State
Albania
Address
Rruga " 3 Vellezerit Kondi "
Contact
0692074938
Title
Vile me qera, rr. "3 Vellezerit Kondi"
Property Type
Villa
Lot Size
125 m
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ne rr. “ 3 Vellezerit KONDI” jepet me qera vile 4 kateshe me sip 125 m2 cdo kat, me 4 tualete + papafingo , pjeserisht i mobiluar, 200 m2 lulishte, me kamera sigurie , me verande me pamje nga Dajti dhe kodrat e liqenit. Qeraja 2500 euro ne muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3707 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga " 3 Vellezerit Kondi ") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind