Quantcast

Apartament Okazion!

€ 52.000,00
 • 80 m
Reference Number
RF949961
Location
State
Albania
Address
Rr. Don Bosko
Contact
0674004727
Title
Apartament Okazion!
Lot Size
80 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2000
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET: Apartamenti 2+1 ne nje ndertim te ri ne Rr.Don Bosko.

Organizim shume i mire i ambienteve te brendeshme.
I pozicionuar ne katin e nente te banimit me siperfaqe te shfryrtezueshme 80 m2.
Apartamenti ofron nje qartesi dhe pamje te mrekullueshme te kryeqytetit.
Zona ka te gjitha sherbimet dhe fasilitetet e nevojshme qe jua lehtesojne jetesen.

I paisur me dokument te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4204 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind