Quantcast

Apartament 2+1 96m2 Vasil Shanto, Shitje

€ 96.000,00
 • 96 m
Reference Number
RF119495
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Vasil Shanto
Contact
0697518286
Title
Apartament 2+1 96m2 Vasil Shanto
Prona ne
Shitje
Lot Size
96 m
Lot Size
96 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 2+1 96m2 me hipoteke tek Vasil Shanto 96000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 96m2 dhe ndodhet prane ures se Vasil Shantos. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet, nje ballkon, dy dhoma gjumi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla te bardha silikate. Ka orientim jug-lindje , dhe ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund te shitet edhe me kredi. Eshte i restauruar se fundmi. Per nje vizite ne prone kontaktoni
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 138 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind