Quantcast

Apartament 2+1 96m2 Vasil Shanto, Shitje

€ 96.000,00
 • 96 m
Numri References
RF119495
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Vasil Shanto
Kontakt
0697518286
Titulli
Apartament 2+1 96m2 Vasil Shanto
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 96m2 me hipoteke tek Vasil Shanto 96000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 96m2 dhe ndodhet prane ures se Vasil Shantos. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet, nje ballkon, dy dhoma gjumi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla te bardha silikate. Ka orientim jug-lindje , dhe ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund te shitet edhe me kredi. Eshte i restauruar se fundmi. Per nje vizite ne prone kontaktoni
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 139 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto