Quantcast

Apartament Okazion!

€ 52.000,00
 • 80 m
Numri References
RF949961
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr. Don Bosko
Kontakt
0674004727
Titulli
Apartament Okazion!
Siperfaqa
80 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2000
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
SHITET: Apartamenti 2+1 ne nje ndertim te ri ne Rr.Don Bosko.

Organizim shume i mire i ambienteve te brendeshme.
I pozicionuar ne katin e nente te banimit me siperfaqe te shfryrtezueshme 80 m2.
Apartamenti ofron nje qartesi dhe pamje te mrekullueshme te kryeqytetit.
Zona ka te gjitha sherbimet dhe fasilitetet e nevojshme qe jua lehtesojne jetesen.

I paisur me dokument te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4201 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto